Společnost Gondola Garant s.r.o. se specializuje na poradenskou činnost spojenou se strategickým řízením, budováním systému kvality, procesního řízení s využitím informačních technologií a navazujících služeb na základech mezinárodních podnikových standardů.


"Chceme pomáhat našim klientům
k dokonalosti v podnikání při zachování nejvyššího pohodlí"

Díky manažerským zkušenostem a znalostem našich konzultantů, jsme schopni spolupracovat kvalifikovaně, vyhovět podmínkám klienta a tím vytvořit maximální pohodlí pro naši spolupráci.
Plně se soustředíme na kvalitu našeho poradenského servisu.
Tým spolupracovníků Gondola Garant s.r.o. nabízí kromě vysoké profesionality také motivovaný individuální přístup a atmosféru přátelské spolupráce. Výsledkem je zpravidla dlouhodobá kooperace, která důsledně respektuje a prosazuje zájmy klienta.

VYHLEDÁVÁNÍ
Vyhledejte si zde službu přímo pro Vás!

Vyberte velikost vaší firmy:
Vyberte obor v kterém podnikáte:
AKTUALITY
27. února 2018

Ke dnešnímu dni připravili naši konzultanti již více než 70 firem na GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, v anglickém jazyce General Data Protection Regulation - NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

17. března 2016

Dnes slavíme 19. narozeniny naší společnosti. Vše nejlepší a minimálně dalších 19 let. Všem bývalým i současným spolupracovníkům děkujeme.

KONTAKT
cz en
ČR - Česká republika
Gondola Garant s.r.o.
Počernická 168
100 99 Praha 10
tel./fax: 267 207 359
Mobil: 777 244 042

info@gondolagarant.cz

Výpis z obch. rejstříku
Copyright © 2006 Gondola Garant s.r.o., Created by DEVELOPSTUDIO s.r.o.