O NÁS   | | | | |
EN RU VN ZH
O NÁS

Společnost Gondola Garant s.r.o. se specializuje na prodej „Ready-made společností“ a na pomoc při „zakládání společností na míru“.

„Chceme pomáhat našim klientům k dokonalosti v podnikání při zachování nejvyššího pohodlí"

„READY-MADE společnosti“ jsou obchodní společnosti (společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti), které byly založeny pro budoucí zájemce, který chce neprodleně začít prostřednictvím takové společnosti podnikat. Tyto společnosti jsou zapsané v obchodním rejstříku a připravené k zahájení podnikatelské činnosti. V době mezi vznikem společnosti a jejich prodejem nevykonávají tyto žádnou činnost, a nemají žádné závazky ani pohledávky (výjimkou z uvedeného je pouze smlouva o vedení běžného účtu a podnájemní smlouva na adresu sídla – oba uvedené „závazky“ jsou „formální“ a bez dalšího vypověditelné). S Ready-made společností můžete začít podnikat během 24 hodin, tedy téměř IHNED. Naše Ready-made společnosti mají standardně 1-2 společníky. Počet společníků i jednatelů určíte sami před prodejem, resp. koupí společnost. Koupě Ready-made společnosti s ručením omezeným znamená převod obchodního podílu na společnosti s ručením omezeným. Koupě Ready-made akciové společnosti znamená koupě akcií dané akciové společnosti.

TYPY NABÍZENÝCH SPOLEČNOSTÍ

společnost s ručením omezenýmakciová společnost
Zakladatelé1 – 2 osoby2 osoby
Jednatelé1 – 2 osoby-
Představenstvo-3 osoby
Dozorčí rada-3 osoby
Předmět podnikáníPronájem nemovitostí bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících provoz nemovitostíPronájem nemovitostí bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících provoz nemovitostí
SídloPrahaPraha
Základní kapitál200 000,-2 000 000,-
Splaceno100%100%
Druh a forma akcií-Listinné akcie na majitele
© lunchmeat.cz 2007 - 2018